STATIM VYŠETŘENÍ

Provádíme non-stop vyšetření likvoru, včetně PCR
v rámci pohotovostního režimu, tj. 24 hodin denně / 7 dní v týdnu
(dostupnost kompletního výsledku PCR HSV, a panelu bakteriálních meningitid vč. VŠ / lékařské kontroly nejpozději následující den – včetně víkendů a svátků! Podrobný výčet vyšetření prováděných v režimu STATIM viz. Laboratorní příručka a STATIM žádanka)
Vyšetření mozkomíšního moku (likvoru) mimo běžnou pracovní dobu (tj. ve všední dny od 15:30 do 7:00, o víkendech a svátcích) jsou dostupná zásadně po předchozím telefonickém avízu na non-stop tel. čísle:
724 978 303.
Laboratoř nezajišťuje svoz vzorků mimo běžnou pracovní dobu – vzorky je nutno doručit do Laboratoře pro likvorologii a neuroimunologii na adresu Sokolovská 810/304, Praha 9 (Nemocnice s poliklinikou Clinicum Vysočany, 3. patro).
Při doručení vzorků mozkomíšního moku mimo běžnou pracovní dobu je nutné se po vstupu do budovy ohlásit na recepci u hlavního vchodu do budovy (v případě uzamčení budovy v nočních hodinách zazvonit na zvonek u hlavního vchodu). Pro STATIM vyšetření prosím použijte STATIM žádanku (popř. lze použít i standardní žádanku pro likvor). V případě doplňujících dotazů nás prosím kontaktujete na e-mailové adrese: likvor@likvor.cz, nebo tel. čísle 266 006 118.

Please follow and like us:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *